Celebrity Book TagWitajcie! Dzisiaj przybywam do Was z Celebrity Book Tag. Tak jak poprzednim razem, uwzględniałam powieści już zrecenzowane na blogu. Jestem ciekawa Waszych opinii! Osobiście użyłabym inne gwiazdy, ale to również przemilczę.

Emma Watson 
Książka z piękną kick-ass bohaterką


Nie mogłabym nie ująć tutaj Ali z Kronik białego królika. Nie pokochałam jej od razu, ale zmieniłam zdanie. Jest ona najodważniejszą bohaterką jaką miałam okazję poznać, nie mogę się już doczekać czwartej części. Jej duet z Colem, to chyba najlepsze co mogła nam ofiarować autorka i... Nie mam słów! [Alicja, królowa zombie]Ryan Gosling 

Książka z najgorętszym bohaterem płci męskiej


Oj, to dopiero wyzwanie... Mogłabym wymieniać, wymieniać i wymieniać. Będę jednak wierna moim wyznaniom i stawiam na Lucasa z Konturów serca. Znów nagnę troszeczkę zasady i dodam Bennetta, Maksa i Willa z Beautiful Bastard i Rowdy'ego z Naznaczonych mężczyzn. Wybaczcie, ale nie umiem wybrać konkretnie, to i tak jest krótka lista z tej ogromnej, nie mającej końca. [Tak blisko... | Tak krucho... | Piękny drań | Piękny nieznajomy | Piękny gracz | Rowdy. Tom 1 | Rowdy. Tom 2]Angelina Jolie i Brad Pitt 

Książka z twoją ulubioną fikcyjną parąZastanówmy się przez chwilę. Myślę, że nie jest to jedyna para, którą uwielbiam, ale jak o tym myślę, to wydaje się odpowiednia. Wybieram Christophera i Wynter z Trylogii Moorehawke i już nie mogę się doczekać lektury Zbuntowanego księcia! Mmm, ta dwójka jest po prostu urocza!Shailene Woodley 
Niedawno odkryty autor którego pokochałeś


JESSICA SORENSEN! Genialna autorka, która zmiękczyła kamień, który mam zamiast serca. Ze zwykłych historii, których codziennie doznaje kilka tysięcy ludzi, zrobiła powieść pełną miłości, akceptacji i nadziei.
Josh Hutcherson 

Ulubiona krótka książka


Z tych najkrótszych, to Wróć, jeśli pamiętasz Gayle Forman. To właśnie dzięki tej powieści dałam szansę dalszej twórczości autorki. Mam tylko nadzieję, że się nie zawiodę. 
Dwayne Johnson 

Ulubiona gruba książka


Nie wiem, czy można uznać ją za gruba książkę, bo wiem, że są obszerniejsze tomy. Moją ulubioną grubą książką jest Lato koloru wiśni, jak na razie.
Leonardo DiCaprio 
Książka z najbardziej przykrą śmiercią.


Tutaj najodpowiedniejszą pozycją będzie Między życiem a życiem. Chociaż zastanawiam się, co ma DiCaprio do śmierci, ale przemilczę to. Książkę polecam wszystkim, bez wyjątku.


Kristen Stewart 
Książka, którą uważasz za nudną.Pod skrzydłami Matki Mroku, nie wiedziałam o co chodzi w tej historii, bohaterowie infantylni i nudni i rozwiązanie historii nie chwytające za serce. Kompletnie nieudana pozycja, chociaż wiązałam z nią ciągłą nadzieję, do ostatniej strony.
Ian Somerhalder i jego kot 

Najsłodsza książka na mojej półceNie wiem, czy jestem posiadaczką typowo słodkiej książki, która nie miałaby w sobie nuty goryczy czy czegoś w tym rodzaju. Ale coś tam znalazłam, mianowicie Prawo przyciągania Simone Elkeles. Uwielbiam tą autorkę i przeczytałabym wszystko spod jej pióra. Czekam na kolejną powieść, a raczej nie mogę się doczekać.
Jennifer Lawrence 

Idealna książka bądź seria


Mam ich kilka, wszystkie są idealne. Wybrałam jedną, która mnie roztapiała, spajała i doprowadzała do łez: Naznaczeni mężczyźni, Jay Crownover. Nie jest to literatura górnolotna, ale warto się z nią zapoznać, zwłaszcza, kiedy lubicie NA. Link podrzucę do ostatniej części, bo trochę tych powieści jest. 


Podsyłajcie linki do swoich Book Tag'ów, a na pewno odwiedzę!
Copyright © 2014 Wąchając książki , Blogger