Co czytać w długie jesienne wieczory?

Jesień to pora roku, która stanowczo służy bibliofilom. Wieczory stają się długie i chłodne, co sprawia, że chętniej spędzamy je w domu. A czy może być coś przyjemniejszego niż wtopienie się w ulubiony fotel i zanurzenie w fascynującej lekturze? Książki umilą jesienne dni, umożliwiając podróżowanie po nieznanych krainach bez wyściubiania nosa na zewnątrz. Po jakie pozycje warto sięgnąć w czasie nadchodzących miesięcy?

Książki które warto przeczytać jesienią

Początek jesieni to dla wielu moli książkowych czas sporządzania jesienno-zimowej listy lektur i uzupełniania biblioteczki. Po jakie książki warto sięgnąć w nieprzyjemne, zimne wieczory? Wszystko zależy od upodobań. Jedni uważają, że jesień to idealny czas na powieść z dreszczykiem – nieprzyjemna aura wzmacnia doznania, a kryminały smakują lepiej niż kiedykolwiek indziej. Inni woleli będą poruszające powieści obyczajowe. Jeszcze inni najlepiej odnajdą się w reportażach i lekturach podróżniczych, które prezentując najróżniejsze zakątki globu, umilą oczekiwanie na wakacje. Poszukując idealnie dopasowanych do swojego gustu lektur na jesień, warto przejrzeć bestsellery książkowe 2017 – być może na liście najwyżej ocenianych przez innych czytelników książek znajdzie się właśnie to, czego szukamy.

Gdzie tanio zaopatrzyć się w jesienne nowości książkowe?

Prawdziwe mole książkowe jesienią czytają na potęgę. Co zrobić, żeby literacka pasja nie była nadmiernym obciążeniem dla portfela? Rozwiązaniem może być internetowa księgarnia Legolas. Punkty sprzedaży książek online oferują zwykle znacznie niższe ceny niż księgarnie stacjonarne, a dodatkowo mają ogromny wybór książkowych nowości. Jeśli dodać do tego fakt, że żeby zaopatrzyć się w lektury na jesień, nie trzeba opuszczać ciepłego, domowego gniazdka – to idealna opcja dla tych, dla których jesień oznacza zatopienie się w fotelu i nałogowe czytanie.

Dodaj komentarz