Książka erotyczna 365 dni

Dobra książka erotyczna, czyli jaka?

Mogłoby się wydawać, że dobre książki erotyczne nie istnieją, jednak nie jest to prawdą! Nie zawsze trzeba kierować się popularnością autorów. Czasami warto poświęcić nieco więcej czasu na znalezienie odpowiedniej lektury. Godne zainteresowania tytuły nie zawsze są intensywnie promowane w mediach, a więc wiele osób nie ma o nich pojęcia. Zastanawiasz się, czym powinien wyróżniać się pasjonujący erotyk? Jeśli tak, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie.

Odpowiedni język

Książki erotyczne (Tantis) nie muszą być przepełnione wulgaryzmami oraz przekleństwami. Oczywiście ostry język nierzadko jest tym, co skłania do wyboru konkretnego tytułu. Niektóre osoby preferują jednak subtelniejsze słownictwo i bardziej urozmaicone opisy. Nawet najmniejsze detale przedstawiane są w taki sposób, że w naszej głowie rodzą się nowe scenariusze. Przed podjęciem decyzji zakupowej nie zaszkodzi zapoznać się z recenzjami czytelników. Oczywiście takie opinie należy traktować z należytym dystansem, jednak mogą okazać się pomocne.

Niebanalna fabuła

Dobra książka erotyczna nie powinna opierać się wyłącznie na opisach scen seksu. Takie publikacje są zwykle schematyczne, a zarazem nudne. Wiadomym jest, że posiadają one swoich zwolenników, jednak ci, którzy oczekują „czegoś więcej” powinni zwrócić uwagę na fabułę. Historia przedstawiona przez autora powinna być pasjonująca, a zarazem nieoczywista. Wielu czytelników lubi, gdy akcja nie jest zbyt odrealniona, jednak każdy ma prawo do posiadania własnych upodobań.

Narastające emocje

Budowanie napięcia w erotykach nie jest proste. Przedstawiane wydarzenia nie mogą toczyć się ani zbyt szybko, ani zbyt powoli. Scena opisywana przez kilkanaście stron sprawi, że bardzo szybko będziemy mieć ochotę odłożyć lekturę na półkę. Dobrze, jeśli książka może nas zainspirować. Dzięki temu po jej przeczytaniu pojawią się nowe pomysły do zrealizowania. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy nie wiedzą, jak wzniecić ogień w związku. Czasami życie intymne przestaje być satysfakcjonujące, jednak wystarczy odrobina zaangażowania, aby to zmienić.

Dodaj komentarz