polskie książki w UK

Gdzie można kupić polskie książki w UK?

Wiele osób przywozi polskie książki do UK ze sobą. Czasem tylko dla siebie, czasem również dla znajomych, partnera i dzieci. Wszyscy na emigracji są spragnieni polskiej literatury. Nie ważne, czy to raz w miesiącu, czy każdego dnia – każdy kto choć trochę lubi książki ma ochotę od czasu do czasu zagłębić się w dobrej, polskiej książce.

polskie książki w UKPolacy wracając do Polski często odwiedzają księgarnie, w których zaopatrują się na kilka przyjemnych wieczorów z książką. Nie jest to w sumie zbyt komfortowa opcja, ponieważ pakowanie nawet niewielkiej ilości książek do walizki to niemała udręka. Mimo wszystko znaczna ilość emigrantów próbuje wepchnąć chociaż kilka pozycji do walizki. Nawet osoby biegle posługujące się językiem angielskim wolą przeczytać książkę w ojczystym języku. Oczywiście istnieją jeszcze komfortowe e-booki, ale tak wiele osób nadal odczuwa czystą przyjemność z przewijania kolejnych kartek w książce.

Na szczęście szczególnie osoby, które mieszkają w Londynie i okolicach nie muszą się martwić o brak dostępności książek w języku polskim, ponieważ w tym wielkim mieście można z łatwością kupić dosłownie wszystko. Dodatkowo powstało wiele księgarni internetowych, które oferują naprawdę szeroki wybór książek w polskim języku za niewielkie koszty wysyłki. Polskie książki w UK można dostać na przykład w popularnej księgarni Rewolucja.co.uk. Znajdziemy tam nie tylko bestsellery, ale również podręczniki, książki popularnonaukowe i czasopisma.

Dodaj komentarz