press oxford university

Jakość angielskiej edukacji

Jest to wydawnictwo, które od lat cieszy się międzynarodową sławą nie tylko dzięki sprzedaży podręczników i słowników, ale także za sprawą kampanii edukacyjnych wspierających rodzime szkoły. Wydawnictwo Oxford University Press to symbol rzetelnej wiedzy i właściwie przygotowanych materiałów. Opracowane zgodnie z normami językowymi oraz szkolnymi wymogami stanowią nieocenione źródło, na którym można polega i z którego można czerpać garściami.

Znaleźć odpowiednie słowa

oxford universityPorozumienie się w obrębie własnej kultury bywa zwodnicze, ale nie tak, jak próba dogadania się z kimś używającym języka obcego. Każdy wyjazd za granicę obarczony jest tego typu kłopotami, bez względu na to, czy jest to podróż służbowa, czy też długo wyczekiwane, relaksujące wakacje czy też pobyt na stypendium. W takich sytuacjach – zwłaszcza tej ostatniej – najważniejsze jest rzetelne źródło wiedzy: praktycznie i czytelnie opracowany słownik. Efektowną naukę zapewniają również University Press Oxford podręczniki językowe. Dzięki nim nie tylko angielski nie będzie krył w sobie żadnych tajemnic.

Akademia pod patronatem Oxfordu

Wszelkie rodzaju materiały naukowe opracowywane przez wydawnictwo służą poszerzaniu wiedzy i podawaniu pomocnych wskazówek wszystkim zainteresowanym uczniom. Daje im to możliwość poszerzania horyzontów tak samodzielnego, jak i w porozumieniu z nauczycielem.

Oxford University Press znane jest ze swojej sumienności i rzetelności w przygotowywaniu i opracowywaniu materiałów służących edukacji. Ich wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie mają sobie równych. Ich podręczniki są doskonałym źródłem wiedzy pod względem praktycznym i estetycznym – książki są pięknie i czytelnie wydane. Sprawia to, że nauka przychodzi łatwiej, bez konieczności dodatkowego przedzierania się i weryfikowania każdego skrawka wiedzy nabytej w trakcie samodzielnej nauki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *