Książki dla młodzieży

Z pewnością słyszałeś o tym, że kolejna Polka- Olga Tokarczuk, dołączyła do zaszczytnego grona światowych Noblistów w dziedzinie: literatura. Jest  to wielki sukces nie tylko tej pisarki, ale i całego środowiska literatów w Polsce. Jednak liczba Polaków, którzy czytają regularnie książki jest na dramatycznie niskim poziomie. Czy Twoje nastoletnie dziecko, również zaniża ten ranking i niechętnie sięga po cokolwiek do czytania? Jeżeli tak to konieczne zapoznaj się właśnie z tym tekstem. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Książki dla młodzieży

Jeżeli Twój nastolatek woli godzinami siedzieć przy komputerze, telewizorze lub w telefonie komórkowym to niestety masz spory problem. Oczywiście jest to bardzo popularny kłopot wielu rodziców nastolatków- dzisiejsze czasy niestety nie zachęcają do intelektualnych rozrywek. Jednak jako rodzic powinno zależeć Ci na tym, żeby Twoje dziecko  posiadało umiejętność krytycznego i kreatywnego myślenia, żeby potrafiło pięknie i poprawnie pisać oraz czytać i żeby posiadało sporą wiedzę o otaczającego go rzeczywistości. Wszystko to zapewni Twojemu dziecku regularne czytanie książek.

Książki dla młodzieży- jakie wybrać?

W związku z tym, że wybór ciekawej i poruszającej książki dla nastolatka bywa naprawdę sporym wyzywaniem dla rodzica, to my proponujemy zakupić mu kilka dzieł nowej polskiej noblistki- Olgi Tokarczuk. Wyślij swojego nastolatka od razu na głębokie wody literatury i zaserwuj mu doskonałą prozę naszej rodzimej pisarki. Nie czekaj i już dzisiaj zakup odpowiedni zestaw tych książek!

Dodaj komentarz