Książki Ewy Wachowicz – prezent idealny!

Ewa Wachowicz oprócz tego, że jest niezwykle piękną kobietą, jest również bardzo utalentowana. Między innymi – kulinarnie. Swego czasu moja żona zaczęła się żywo interesować gotowaniem, więc aby ułatwić jej zgłębianie tej pasji, zakupiłem książki Ewy Wachowicz. Jako że mieszkamy na co dzień w Anglii, stwierdziłem, że przyda się jej autorytet kulinarny z Polski do przygotowywania tradycyjnych polskich potraw.

Książki Ewy Wachowicz podzielone są na różne serie. Seria „Ewa gotuje” przedstawia najróżniejsze potrawy, które można przygotować szybko i z wykorzystaniem znanych nam składników. Z kolei inna seria książek przedstawia pomysły na sałatki, ciasta, oraz inne potrawy. Swojej żonie zakupiłem właśnie tę serie książek, ponieważ są skatalogowane właśnie według grup potraw. Książkę Ewy Wachowicz można zakupić również z dedykacją i autografem, co też oczywiście uczyniłem.

Przepisy, jakie możemy znaleźć w książkach Ewy Wachowicz są skonstruowane bardzo przejrzyście. Są proste, idealne wręcz dla osoby, która lubi gotować, ale jeszcze nie weszła na wyższy level w sztuce gotowania. Opatrzone są pięknymi fotografiami, które faktycznie motywują do gotowania i efektownego ozdabiania potraw i sprawiają, że ślinka cieknie na sam ich widok. Moja żona wyjątkowo ucieszyła się z tego prezentu, ponieważ w angielskich sklepach nie ma możliwości zakupu książek z przepisami kulinarnymi na potrawy typowo polskie.

Dodaj komentarz