książka erotyk

Trylogia Greya – najlepsze książki erotyczne?

Powieść „Pięćdziesiąt twarzy greya” zyskała niewiarygodną popularność na całym świecie i doczekała się dwóch kontynuacji, które współtworzą z nią zamkniętą trylogię. Autorka powieści zyskała sławę, ale również ogromne pieniądze. Czy warto spędzić czas z tymi erotykami?

  1. „Pięćdziesiąt twarzy greya”, E. L. James

Fabuła powieści rozpoczyna się w momencie, kiedy młoda i niewinna studentka literatury jedzie przeprowadzić wywiad z zamożnym i przystojnym rekinem biznesu. Dziewczyna zostaje uwiedziona i wprowadzona do zmysłowego świata sado-maso. Ta książka erotyk, którą kupisz tutaj, jest jedną z najlepiej sprzedających się książek w historii i najlepiej sprzedającym się erotykiem, jaki kiedykolwiek został napisany.

  1. „Ciemniejsza strona Greya”, E. L. James

Druga część trylogii opisuje już odmienionych poprzednim romansem Anę oraz Christiana. Mężczyznę męczą postaci z przeszłości, ale pomimo tego chce znów spróbować związku z Aną, ale tym razem na jej warunkach. Ciekawej intrydze fabularnej towarzyszą coraz bardziej wyrafinowane pieszczoty. Właśnie takie powinny być książki erotyczne!

  1. „Nowe oblicze Greya”, E. L. James

Zwieńczenie trylogii Greya ukazuje oboje bohaterów splecionych węzłem małżeńskim. Bogaty i hojny Christian zasypuje swoją żonę kosztownymi prezentami i dąży z nią do erotycznego spełnienia, natomiast Anastasia marzy o skromnym życiu i o stabilizacji. Czy małżonkom uda się znaleźć wspólny język? Los zgotował dla nich jeszcze inną, o wiele cięższą próbę…

Dodaj komentarz