polskie ksiazki uk

Zakup polskich książek w UK. Czy wysyłka z Polski się opłaca?

Polakom na obczyźnie bardzo często brakuje dostępu do polskich książek. Przypominają one o ojczyźnie, a ich czytanie jest źródłem wielkiej przyjemności. Ponadto wiele książek polskich autorów nie jest przekładanych na obce języki. Książki po angielsku świetnie sprawdzają się podczas nauki, jednak wiele osób nie jest z nich zadowolonych. W takiej sytuacji warto jest zastanowić się, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.

Zakup w Polsce

Polskie książki w UK nie są zbyt powszechne. Z pewnością nie można znaleźć ich w każdym sklepie, co dla wielu osób jest sporym utrudnieniem. Z tego względu sporo osób dokonuje zakupu w Polsce. Przesyłka międzynarodowa nie jest obecnie żadnym problemem. Oferuje ją coraz większa liczba sprzedawców. Ponadto wybraną książkę może zakupić znajomy mieszający w Polsce, a następnie wysłać ją da Anglii. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nie jest to zbyt opłacalne. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku, gdy książka jest jedynie dodatkiem do przesyłanej paczki. Zamówienie jednej książki, która będzie wysyłana z Polski do Anglii generuje zbyt wysokie koszty.

Zakup w UK

Zakup polskich ksiazek w UK nie zawsze musi być problemem. Sprzedaż internetowa na terenie wysp jest o wiele tańsza. Nawet, jeśli w bliskiej okolicy nie funkcjonuje księgarnia stacjonarna, to warto wziąć pod uwagę zamówienie internetowe. Ceny za wysyłkę są o wiele tańsze, niż w przypadku przesyłki w Polski.

Dodaj komentarz