czuła przewodniczka

Czuła przewodniczka – idealna lektura dla kobiet

Poszukując idealnej lektury kobiecej, zazwyczaj kierujemy się opiniami innych kobiet i swoimi potrzebami. Nie zapominajmy o propozycji Czuła przewodniczka, która z pewnością jest ceniona na wydawniczym rynku. Autorką książki jest Natalia de Barbaro – psycholożka i felietonistka magazynu Wysokie Obcasy. Pracuje ona z kobietami, które poszukują swojej drogi życiowej. O czym opowiada książka Czuła przewodniczka? Co warto wiedzieć? Gdzie znajdziemy lekturę tego typu?

Zakup w księgarni online

Przed wyborem zastanawiamy się, gdzie znajdziemy szeroką ofertę książek i atrakcyjne ceny. Doskonałą opcją jest zakup w sklepie online, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy przeglądać setki propozycji i skorzystać z pomocy sprzedawcy, bez wychodzenia z domu. W codziennej gonitwie zakupy online są ogromnym ułatwieniem. 

Czuła przewodniczka

W książce każda kobieta znajdzie cząstkę siebie. Dzięki temu łatwiej będzie nam odpowiedzieć na pytania – Kim jestem? O czym marzę? Na co sobie pozwalam? Czego chcę od życia? Natalia de Barbero stworzyła lekturę psychologiczną i nieco poetycką, która szybko zyskała rozgłos na rynku. Poruszająca opowieść o drodze kobiet do poznania siebie z pewnością na długo pozostaje w pamięci. Być może pomoże ona kobietom zmienić coś w swoim życiu. Czułą przewodniczką w tym przypadku jest kobieca mądrość i intuicja. Jeśli w życiu kobiety jest za mało radości, ta lektura jest doskonałym wyborem. W książce znajdują się kolarze artystki młodego pokolenia – Anety Klejnowskiej. 

Dodaj komentarz