Niesamowity człowiek za kierownicą Formuły 1

Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy to pozycja, na którą czekali nie tylko zagorzali fani Roberta Kubicy, ale też ci, co kochają rajdy i szybkie samochody. Robert Kubica jak się okazuje przeszedł długą drogę, którą udowodnił, iż jest wybitnym sportowcem oraz bardzo niezwykłym człowiekiem. 

Oczami sportowca

Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy autorstwa Cezarego Gutowskiego oraz Aldony Marciniak to biografia życia Roberta Kubicy, która została przedstawiona oczami sportowca. Czytelnik może wejść choć na chwilę w ten świat, który jest dość ciężki i wymagający. Robert Kubica na przestrzeni lat udowodnił, iż rajdy są nie tylko jego pasją, hobby i pracą, ale też sensem życia. Formula 1 motywowała go, gdy stanął w obliczu walki o życie. 

Ogromna siła i pasja w jednym człowieku

Książka ta doskonale pokazuje, jak sportowcy żyją swoimi pasjami i jak ważne miejsce każdy sport zajmuje w ich życiu. Zostawiają oni rodziny na długie miesiące, poświęcają wiele godzin na treningi oraz zdobywanie wiedzy, stawiają czoła wielu ludziom, którzy nie zawsze dobrze im życzą. Robert Kubica przeżył kilka lat temu wypadek, który sprawił, że przewartościował mu się cały świat. Usłyszał diagnozę, że być może straci rękę. Nie poddał się i ciągle walczył. Walczył o swoje życie, walczył o zdrowie oraz o to, by pewnego dnia powrócić na tor, w którym tak dobrze się czuł. I powrócił. Znów Robert Kubica jest szalenie ambitnym kierowcą Formuły 1 i odnosi sukcesy, jednak ta droga była bardzo kręta i trudna dla niego.

Dodaj komentarz