Książka Zanim się pojawiłeś – miłe obcowanie z prozą beletrystyczną

Współcześnie ukazujące się książki beletrystyczne zwykle starają się nieco odbiegać od utartych przez lata schematów fabuły. Przykładem może tu być chociażby niezwykle popularne w ostatnich latach Pięćdziesiąt twarzy Grey’a. Książka ta, ujmująca niecodzienny temat, nie nadaje się jednakże na lekturę dla każdego. Lepiej jest sięgnąć po coś bardziej zjadliwego, takiego jak chociażby książka Zanim się pojawiłeś.

Książka zanim się pojawiłeś, czyli miłość w trudnych okolicznościach

Dominujący w treści wątek miłosny jest najczęściej spotykanym sposobem budowania fabuły w pozycjach beletrystycznych. Nie inaczej jest również w przypadku książki Zanim się pojawiłeś – kliknij i zobacz ten tytuł. Nie jest to jednakże miłość typowa, bowiem para bohaterów, którą dotknęło to uczucie zdaje się pochodzić z zupełnie przeciwstawnych biegunów społecznych.

Ona ekscentryczna, wycofana, skupiona na własnych pasjach i niezbyt dobrze umiejąca się odnaleźć w kontaktach międzyludzkich. On bogaty, obyty, z dobrą pozycją zawodową, lecz dotknięty traumą ciężkiego wypadku. Los postawił ich naprzeciw siebie jako płatną opiekunkę i podopiecznego. Życie płata jednak figle i relacja czysto zawodowa przeradza się powoli w uczucie. Prawdziwe uczucie, wbrew wszystkim i wszystkiemu – dodajmy. 

Dobry sposób na spędzenie wolnego czasu

Krótkie opis fabuły tej książki nie jest w stanie oddać całości jej charakteru, nasyconego przezabawnymi sytuacjami, humorem i szczerością. Czytelniczki z pewnością będą zadowolone z możliwości obcowania z takim tekstem, choć trzeba tutaj zauważyć, że nie jest to typowe romansidło, a sukces sprzedażowy na całym świecie był udziałem także męskiej części publiczności.

Dodaj komentarz