Audiobook zawsze z tobą

Jesteś głodny fascynujących historii? Czujesz, że brakuje ci wiedzy na jakiś temat i chciałbyś to zmienić? Lekarstwem na to są książki, ale jeżeli najchętniej po prostu czytałbyś więcej, tylko brak ci czasu na poświęcenie się pisanym tekstom, co doprowadza cię do frustracji, najwyższy czas sięgnąć po audiobooki.

Dlaczego warto?

Przeciwnicy książki audio twierdzą, że kontakt z papierową wersją jest nie do przecenienia i nie potrafią zamienić jej na odczytywane przez lektorów dokładnie te same wydania. I nawet, gdyby się z nimi zgodzić to wciąż lepiej jest słuchać książek, niż nie mieć z nimi w ogóle do czynienia. W końcu audiobooki powstały, aby ułatwić ten kontakt. Słuchać można wszędzie: stojąc w korku samochodowym, spacerując po parku, nawet robiąc zakupy. Z książką papierową byłoby to niemożliwe. To także dobra propozycja dla osób z przemęczonym wzrokiem. Pod koniec dnia, dla chwili relaksu nie muszą go dodatkowo obciążać właśnie korzystając z audiobooków.

audiobook
Sprawdź ofertę audiobooków sklepu Rewolucja

Jakość i dostępność

Polskie audiobooki są starannie przygotowywane pod kątem doboru lektorów. To profesjonaliści, którzy swoją interpretacją pozwolą doświadczyć dodatkowych emocji. Gdyby spojrzeć na rynek użyczają oni swojego głosu już praktycznie do większości wydawanych książek, dlatego można wybierać tę samą wartość w ulubionej formie. Czytaj lub słuchaj – niech książki cię prowadzą.

Dodaj komentarz