don stanislao

Don stanislao – komu można wierzyć?

Warto czytać książki. Nie tylko te fikcyjne, które opowiadają o zmyślonych bohaterach, ale również dokumenty, obnażające prawdę o znanych osobistościach. Takich książek na polskim rynku nie brakuje. Czytać się je będzie z wielką przyjemnością i zainteresowaniem. Aczkolwiek, biorąc do ręki takie właśnie książki, trzeba pamiętać o jednym – na temat owych wydarzeń, osób, zawsze trzeba mieć własne zdanie.

Don stanislao – znany kardynał

don stanislao

Dużą popularnością, w ostatnich czasach, cieszy się książka „Don Stanislao”. Jej autorem jest Marcin Gutowski, który postanowił „zabrać” się za jednego z najbardziej popularnych kardynałów w Polsce – Stanisława Dziwisza. Dla wielu osób zaskoczeniem było to, że wieloletni powiernik św. Jana Pawła II mógł zostać ukazany ze złej strony. Autor postanowił jednak ukazać jaka jest prawda. Chociaż – czy to jest prawda? Jak już było powiedziane- książkę warto przeczytać, ale warto wziąć również pod uwagę własne zdanie, a także opinie napływające z różnych stron.

Don stanislao – co się dzieje w kościele?

Zaletą książki pt.”Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza” z https://rewolucja.co.uk/9788381351140/don-stanislao-druga-twarz-kardynala-dziwisza jest porządnie przygotowanie. Widać, że pan Gutowski nie tworzy nic na podstawie własnego „widzimisie”. Solidnym dowodem na to są rozmowy z osobami, jakie przytoczone są w książce. Tak, nie brakuje porządnych rozmów, które niestety, ale kardynała Dziwisza stawiają w negatywnym świetle. Książka cieszy się dużą popularnością, dlatego tym bardziej warto zajrzeć do środka. A potem pozostanie tylko wyrobić sobie własną opinię na temat kardynała.

Dodaj komentarz