Natalia de Barbaro jako autorka książki „Czuła przewodniczka”

Zdecydowanie książka Czuła przewodniczka zyskała w ostatnim czasie ogromną popularność. Nie bez powodu znalazła się ona na listach światowych bestsellerów. Kobiety bardzo często wybierały tę pozycję. Dlaczego zatem warto wybrać tą lekturę?

Książka dla pań

Bez wątpienia ogromnym atutem tej książki jest jej niezwykle unikalna okładka, która wyróżnia się na tle innych. „Czuła przewodniczka” na pięknym, zielonym tle przedstawia kobietę, której głowa jest wyrażona za pomocą bukietu kwiatów. Jej autorką jest Natalia de Barbaro, a sama książka miała premierę wiosną tego roku, tj. w kwietniu 2021 roku. O czym opowiada to dzieło i dlaczego jest tak popularne wśród kobiet? Autorka porusza w swoim dziele przede wszystkim odpowiedzi na nurtujące codziennie pytania, a mianowicie: „kim tak właściwie jestem?” Książka napisana jest językiem psychologicznym, jednak zawiera w sobie elementy poezji. Czasami spotkać tam można nawet elementy komedii.

Idealny prezent

Dzieło to jest także świetnym pomysłem na prezent, czy to urodzinowy czy świąteczny. Książka zawsze jest dobrym rozwiązaniem w tej kwestii, gdyż staje się jednocześnie świetną pamiątką. Pozycja ta będzie idealnym pomysłem na prezent zarówno dla młodszych pań, jak i starszych kobiet. Obecnie nabyć można ją w dobrych księgarniach stacjonarnych bądź internetowych. Oczywiście książka ta znajduje się także w bibliotekach. Warto decydować się na korzystanie z tych usług, gdyż w ten sposób można pokazać, że los planety i lasów nie jest obojętny ludności. Wybór używanych książek pomoże także w oszczędzaniu pieniędzy, gdyż wbrew pozorom książki są dość drogie, dlatego kupno większej ich ilości wiąże się z dużym wydatkiem.

Książka Czuła przewodniczka (znajdziesz np. na tantis) pomoże uwierzyć w siebie i znaleźć właściwą drogę. Jest ona szczególnie polecana kobietom, które zwątpiły w siebie i nie mogą odnaleźć się we rzeczywistości. Warto zatem zanurzyć się w lekturze i wysłuchać, co ważnego do przekazania ma autorka tak popularnego dzieła, które w błyskawicznym tempie podbiło rynek.

Dodaj komentarz