kryminał

Okruchy zbrodni

Zbrodnia to jedna z najbardziej fascynujących rzeczy, która jest w stanie skłonić człowieka do…przeczytania książki. Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale fascynacja i dążenie do tego, aby wyjaśnić kim jest sprawca, doprowadza do tego, że człowiek chętniej sięga po książki. Okruchy zbrodni to jeden z najciekawszych i najbardziej pociągających motywów.

Ciekawe książki kryminalne

kryminał

Kryminały z tego sklepu są bardzo pociągające. Dlaczego? Bo społeczeństwo ma to do siebie, że chce wiedzieć, kto zawinił i kto powinien odpowiedzieć za zbrodnię. Wśród takich autorów, którzy potrafią napisać naprawdę dobre książki kryminalne, można wymienić takie osobowości, jak John Grisham, Harlan Coben, Stephen King, James Rollins, Jess Ryder, Lisa Gray. To tylko część genialnych twórców, ponieważ można wymienić również wielu polskich autorów, których książki tłumaczone są także na inne języki.

Polskie kryminały

Remigiusz Mróz, Olga Rudnicka. Katarzyna Bonda, Katarzyna Puzyńska, Marek Krajewski, Robert Małecki. Krzysztof Jóźwik, Przemysław Borkowski – nazwiska polskich autorów można by wymieniać bez końca. Tworzą oni naprawdę genialne książki kryminalne. Chociaż, trzeba oddać honor, że niekwestionowaną mistrzynią, jeżeli chodzi o ten typ książki, jest wielce nieodżałowana Agatha Christie. Jej książki do dzisiaj zachwycają.

Dodaj komentarz